iPhone 6 vs. OnePlus 2 vs. Xtouch: Který má rychlejší skener otisků prstů?


iPhone 6 vs. OnePlus 2 vs. Xtouch: Který má rychlejší skener otisků prstů?

Na internetu se objevuje stále více videí, které porovnávají vlastnosti vlajkových lodí jednotlivých společností. Tato videa se bohužel ve většině případů orientují na rychlost jednotlivých zařízení, případně na jejich odolnost. Ovšem jak je to s ostatním vybavením?

Právě na takovou otázku se rozhodli odpovědět v čínské společnosti Bluboo, která má na svědomí smartphony z řady Xtouch. Do testu tedy poslali svojí vlajkovou loď, kterou porovnali s vlajkovou lodí společnosti Apple a OnePlus. Měřenou vlastností byla rychlost snímače otisku prstů. To občas může být podobně důležité, jako rychlost samotného smartphonu – čekat na odemknutí telefonu zbytečně dlouho opravdu není moc příjemné, vždyť to určitě sami znáte.

Jelikož test přichází přímo z dílny společnosti Bluboo, je asi zřejmé, že jejich smartphone v něm vyhraje. Ale o kolik rychleji daný test zvládne, případně které ze dvou zbylých zařízení bude jako druhé? O tom se můžete přesvědčit ve videu níže:

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.