HTC One M8 jde na dračku, poptávka převyšuje nabídku


HTC One M8 jde na dračku, poptávka převyšuje nabídku

Poptávka po novém topmodelu zaskočila i výrobce HTC. Na domovském trhu na Tchajwanu je o smartphone One M8 mezi spotřebiteli takový zájem, že je prakticky pořád vyprodaný. Přesné informace o prodaných kusech však zveřejněny nebyly.

Nové HTC One, které výrobce označuje přídomkem M8, navazuje na loňský stejnojmenný model. Oproti němu novinka povyrostla, dostala fotoaparát s dvojicí čoček, který dovede pracovat s hloubkou ostrosti snímků, a naučila se ovládání gesty.

K představení špičkového HTC došlo 25. března na souběžně pořádaných tiskových konferencích v Londýně a New Yorku. Ještě téhož dne byl model One M8 na vybraných trzích uveden do prodeje.

Na českém a slovenském trhu se má smartphone začít prodávat v průběhu dubna. O dostupnosti a ceně vás budeme informovat.

slide-htc-oneZdroj: FocusTaiwan

 

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Nadšenec do mobilních telefonů a šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz, Deník.cz a přispíval do rubriky Moderní život tištěného časopisu Týden. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.