Google vydal druhou betaverzi Androidu 7.1.2 Nougat


Google vydal druhou betaverzi Androidu 7.1.2 Nougat

V uplynulých hodinách byla zahájena distribuce druhé bety připravovaného operačního systému Android 7.1.2 Nougat. Nový firmware je dostupný pro uživatele, kteří jsou zaregistrovaní v testovacím programu a vlastní zařízení Pixel, Pixel XL, Pixel C, Nexus 6P, Nexus 5X a Nexus Player.

Android 7.1.2 nebude obsahovat velké množství viditelných změn, vývojáři se spíše soustředí na opravy chyba a stabilitu. Mezi novinky sestavení NPG47I patří podpora gest na čtečce otisků prstů u Nexusu 6P (je ji však nutné aktivovat v nastavení) a tablet Pixel C pak dostal mírně upravený Pixel Launcher a nová, vyplněná navigační softwarová tlačítka.

K vydání finální verze Anroidu 7.1.2 by mělo dojít 3. dubna. Alespoň o tom nedávno psal zahraniční server Android Police.

Zdroj

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Nadšenec do mobilních telefonů a šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz, Deník.cz a přispíval do rubriky Moderní život tištěného časopisu Týden. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.