Další nálož novinek o supersmartphonu Samsung Galaxy S8


Další nálož novinek o supersmartphonu Samsung Galaxy S8

Na internetu se objevilo pětivteřinové video chystaného Samsungu Galaxy S8, na kterém je vidět telefon ze všech stran. Současně unikly i výsledky z benchmarku Geekbench a to pro oba připravované modely, tedy klasickou „es osmičku“ i větší model S8 Plus. A podívat se můžete i na zbrusu nový oficiální trailer.

K představení nových Samsungů dojde na samostatné akci Unpacked, která se uskuteční 29. března. Předprodej smartphonů má být zahájen 10. dubna, do prodeje se pak obě varianty dostanou 21. dubna, a to rovnou na celém světě.

Samsungu se odložení premiéry letošního topmodelu Galaxy S8 (Plus) nevyplatilo. Měsíc před představením už je o novince známé prakticky vše. Včetně detailního oficiálního snímku, krátkého videa, které se nyní objevilo na čínských serverech nebo výsledků z benchmarku Geekbench.

Test absolvovaly modely s čipsetem Snapdragon 835 (výsledek: single-core test 1 916 | multi-core test 6 011), které se budou prodávat na americkém trhu; v Evropě se mají distribuovat verze s Exynosem 8895.

Video

GeekBench

Nový trailer

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.