CloudSix for Dropbox od vývojáře Rudyho Huyna vás přinutí zahodit flash disk


CloudSix for Dropbox od vývojáře Rudyho Huyna vás přinutí zahodit flash disk

Jeden z nejznámějších vývojářů platformy Windows Phone 8, Rudy Huyn, představil svou novou aplikaci s názvem CloudSix for Dropbox. Již název napovídá, že jde o pokročilého správce hojně využívaného cloudového úložiště, který má navíc i pěkný design a obsahuje mnoho užitečných funkcí.

Základem aplikace jsou možnosti průzkumníka, díky kterým můžete vaše soubory přesouvat, mazat, prohlížet, přejmenovávat, sdílet (odkazy) či přidávat do oblíbených. Ovládání je snadné a nebude trvat příliš dlouho, než si jej oblíbíte.

Oproti konkurenci CloudSix for Dropbox nabízí možnost vytvořit zálohu všech fotografií a videí, která máte uložená ve vašem telefonu. Ta proběhne buď automaticky – po připojení mobilu k nabíječce, nebo ji můžete provést manuálně.

Aplikace nabízí také podporu více uživatelských účtů a podporuje zabezpečené spuštění, kdy je po uživateli vyžadováno zadání PINu.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google
Slideshow:
Fullscreen:

Zdroj: WMM

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.