Číňané stáli fronty na Lumii 920, žlutou variantu skoupili za pouhých 20 minut


Číňané stáli fronty na Lumii 920, žlutou variantu skoupili za pouhých 20 minut

Poptávka zákazníků po mobilním telefonu Nokia Lumia 920 je v nejlidnatější zemi na světě vskutku mimořádná. Když se na počátku měsíce začal telefon v Číně prodávat, vyvolal mezi fanoušky pořádné davové šílenství. Všechny zásoby byly vyprodány za pouhé dvě hodiny.

A jak se ukazuje, zájem zákazníků o tento model ani trochu neopadá. Do čínských obchodů dorazila nedávno druhá várka telefonů a vyprodala se prakticky stejně rychle. Například žlutá varianta zmizela z pultů za 20 minut. Před obchodem Nokie v Šanghaji se tvořily dlouhé fronty.

Platforma Windows Phone má na čínském trhu podíl pouze 3 procenta. Zájem o Lumii 920 by mohl ale její pozici o trochu vylepšit.

Windows Phone

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Číňané stáli fronty na Lumii 920, žlutou variantu skoupili za pouhých 20 minut


  1. Quetzalcoatl

    Nokia na tom už musí být hodně špatně, když už kopíruje praktiky Applu, které dávno vešly ve známost. Uměle vytvářený nedostatek byl ve své době chytrý tah. Teď už na to skočí jenom skutečná ovce.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.