Asus Transformer 3 Pro je pořádná konkurence pro Microsoft Surface


Asus Transformer 3 Pro je pořádná konkurence pro Microsoft Surface

Asus využil začínající akci Computex k tomu, aby představil své připravované produkty z oblasti chytrých telefonů a počítačů. Jednou z novinek, o kterou mezi uživateli pravděpodobně bude velký zájem, je i hybrid s kovovou konstrukcí a šikovným zabudovaným stojánkem – Transformer 3 Pro.

Zařízení přinese 12,6palcový displej s rozlišením 2 880 × 1 920 pixelů, což znamená velmi dobrou jemnost 275 bodů na palec (ppi). O výkon se postará procesor Intel Core i7 a v maximální konfiguraci potěší 1TB solid-state disk (PCIe ×4) a 16 GB operační paměti (s taktem 2 133 MHz).

Transformer 3 Pro dále potěší reproduktory od Harman Kordon, odnímatelnou klávesnicí s podsvícením a zdvihem kláves 1,4 milimetru, stejně jako konektory Type-C USB (USB 3.1) USB 3.0 a HDMI. Ve výbavě přístroje se nachází také 13Mpx fotoaparát podporující technologii zabezpečení Windows Hell, dotykové pero či speciální „Asus Universal Dock“, který rozšiřuje nabídku konektivity o další porty.

Cena Asus Transformeru 3 Pro začíná na 999 dolarech (v Evropě 999 eurech). Zákazníci dostanou na výběr barevné varianty Icicle Gold a Glacier Gray.

1

2

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Comments are closed.Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.