Apple slaví historický úspěch, prodal miliardu iPhonů


Apple slaví historický úspěch, prodal miliardu iPhonů

Prodeje telefonů s nakousnutým jablkem ve znaku sice klesají, ale podle Applu není žádný důvod k panice. Dokazuje to i oznámení, podle kterého firma prodala už více než miliardu iPhonů. Na setkání se zaměstnanci to uvedl šéf amerického výrobce Tim Cook.  

„iPhone se stal jedním z nejdůležitějších, nejúspěšnějších a nejvíce svět měnících produktů v historii. Stal se z něj víc než jen stálý společník. Minulý týden jsme překročili další milník, a to když jsme prodali miliardtý iPhone. Nikdy jsme si nedávali za cíl prodat nejvíc, ale vždy jsme si dávali za cíl prodávat ty nejlepší produkty, které činí rozdíl. Děkuji všem v Applu, kteří pomáhají každý den měnit svět,“ řekl šéf Applu.

iPhone první generace, který představil osobně Steve Jobs, se začal prodávat 29. června 2007, tedy o více než pět měsíců po své premiéře. Zatím poslední zástupce početné rodiny jablečných telefonů se jmenuje iPhone SE a firma jej veřejnosti poprvé ukázala 21. března letošního roku.

iPohne

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz, nadšenec do mobilních technologií a her. Podporovatel Sea Shepherd Conservation Society (SSCS).Comments are closed.Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.