Adventura The Walking Dead: Michonne vychází na Androidu a iOS


Adventura The Walking Dead: Michonne vychází na Androidu a iOS

Nenapravitelní fanoušci komiksu či seriálu Živí mrtví i milovníci fenoménu zombie by nyní měli nastražit obě uši. Do obchodů s aplikacemi i na počítače a herní konzole se nyní dostala videoherní odbočka adventury The Walking Dead od Telltale Games.

Bude se jednat o mini-sérii The Walking Dead: Michonne, která bude mít celkem tři díly. Z názvu jste už jistě odtušili, že tato epizodka se bude věnovat nebojácné Michonne, dredaté slečně s katanou v ruce.

Stejně jako v předchozích hrách od Telltale Games budeme řešit jednoduché hádanky, sbírat předměty a kombinovat je. Také nás čekají jednoduché akční vsuvky a především morální dilemata, na nichž v podstatě leží úspěch všech The Walking Dead her od Telltale Games.

Pokud byste o The Walking Dead: Michonne měli zájem, stačí navštívit Google Play Store nebo Apple App Store. Hra vás vyjde na necelých 150 korun.

The Walking Dead: Michonne
Vývojář: Telltale Games
Cena: 159,99 Kč+

the-walking-dead-michonne

Sdílejte na sociálních sítích

The following two tabs change content below.
Martina Lipertová

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Email
Print
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.