Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyZtřeštěnou point-and-click adventuru Deponia si nyní můžete zahrát i na iPadu

Ztřeštěnou point-and-click adventuru Deponia si nyní můžete zahrát i na iPadu

Vývojářské studio Daedalic Entertainment, kterému se přezdívá „Německý LucasArts“, uvedlo do Apple App Storu úspěšnou komediální adventuru Deponia. Ze zřejmých důvodů si ji můžete zahrát pouze na iPadu.

Deponia je první díl třídílné adventurní ságy, který vás zavede na absurdní stejnojmennou planetu. Tato planeta se vyznačuje hromadami odpadků a nepořádkem i na místech, kde byste to vůbec nečekali. Státní správa zde funguje jen horko-těžko a tak je to na této planetě v podstatě se vším. Dokonce i hlavní hrdina Rufus je ztřeštěný puberťák, jemuž se na Deponii líbí. Má tu pohodlí, nemusí nic, tedy samozřejmě do té doby, než se do hry pustíte společně s ním.

Následně se rozjede veletoč událostí, který povede až ke splněnému snu Rufuse a to stát se hrdinou a všeobecně se proslavit. Jelikož se ovšem nachází na planetě, kde není nic normální, také jeho cesta za tímto snem bude prošpikovaná zvláštními událostmi, bláznivými řešeními a dalšími netradičními překvapeními.

Pokud máte rádi hry od Daedalic Entertainment, Deponií nebudete zklamaní. Za pestrobarevnou ručně malovanou grafikou se ukrývá důmyslná hra plná náročných puzzlů, která vás zabaví i na desítky hodin herního času. Ačkoliv se teda cena hry v porovnání s ostatními herními tituly pohybuje spíše v té horní polovině (9,99 eur), každá vložená koruna do hry se vám několikanásobně vrátí.

[appbox appstore 953047550]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře