Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyZTE Grand S EXT bude prohnutý, ale jinak než obr od LG

ZTE Grand S EXT bude prohnutý, ale jinak než obr od LG

Na webu se začalo diskutovat o dosud nepředstaveném smartphonu z dílen čínského ZTE. Novinka Grand S EXT na první pohled zaujme minimalistickým provedením a zaoblenými zády. První render telefonu publikoval server RedDot21.

ZTE Grand S EXT bude prvním smartphonem, který má tělo vyrobené pomocí technologie NMT (Nano Molding Technology), při které se do formy vstřikuje zároveň plast i kov. Pro výrobce to znamená nízké pořizovací náklady, uživatel ocení na použitém materiálu vysokou odolnost a trvanlivost.

Smartphone se blýskne čistým designem a prohnutými zády, dále stojanem s integrovanou baterií, jenž bude součástí prodejního balení a podobně jako Lumie nebo Nexus 5 také podporou bezdrátového dobíjení.

Co se týče specifikací, tak o nich zatím vůbec nic nevíme. ZTE neponechá ale asi nic náhodě a telefon vybaví výkonným čipsetem, displejem s HD nebo Full HD rozlišením a kvalitním fotoaparátem (nejméně s 8Mpx senzorem).

1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře