Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyZprávy ČRo HD nyní dostupné i pro tablet iPad

Zprávy ČRo HD nyní dostupné i pro tablet iPad

V internetovém obchodu s aplikacemi a hrami pro jablečná zařízení se objevila v minulých dnech aplikace Zprávy ČRo HD, která přináší aktuální zpravodajství nyní i na displeje multimediálních tabletů ? iPadů.

Většina článků nabízí audiozáznam celých rozhovorů, na základě nichž vznikly, příp. původní reportáže. Součástí aplikace je pak také integrovaný přehrávač.

V hlavním vláknu domovské stránky máte možnost nechat si zobrazovat pouze zprávy z těch oblastí, které vás opravdu zajímají (domácí, zahraničí, ekonomika, sport, atd.).

Pokud si chcete pročítat související články, které aplikace nepojala, budete přesměrováni na web, aniž byste ji museli opustit. V neposlední řadě si také můžete nechávat zasílat nejdůležitější zprávy dne pomocí tzv. push notifikací.

Velkou výhodou pak je, že pokud míříte do míst, kde není pokrytí internetu (např. v zahraničí, kde nechcete zbytečně platit za roaming), můžete si vybraný obsah stáhnout a poté si ho v klidu offline pročítat.

Zprávy ČRo HD: odkaz pro stažení

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře