Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyZombie Swipeout a Twist Pilot ? Dvě nové hry od Zyngy pro...

Zombie Swipeout a Twist Pilot ? Dvě nové hry od Zyngy pro Android

Vývojářská společnost Zynga, která vytvořila tituly jako Mafia Wars či CityVille, které hrají miliony lidí po celém světě, vydala dvě nové hry pro mobilní platformu Google Androd. Zatímco Zombie Swipeout je další variací na populární sekačku Fruit Ninja, tak Twist Pilot spadá do žánru her, které alespoň trochu potrápí vaše mozkové závity.

V Zombie Swipeout namísto ovoce sekáte na kousky nemrtvé (zombíky) a zlaté mince. Samozřejmě i tentokrát bude nejlepší, abyste se soustředili na komba, to znamená necháte vyletět co nejvíce zombie a rozseknete jich třeba i pět najednou. Během hraní můžete získat různé bonusy a různé zbraně, například i motorovou pilu.

Hlavním hrdinou hry Twist Pilot je Phil, který má tendenci neustále rotovat. Vaším úkolem je dostat jej zdárně až do cíle a během cesty sbírat zlaté prsteny a různé bonusy. Během zdolávání celkem 72 levelů se nesmíte dotknout okolních stěn a také nejrůznějších nepřátel.

Stahujte:

  • Zombie Swipeout
  • Twist Pilot
Zombie Swipeout

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře