Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyZnáme možné datum představení nových telefonů Apple iPhone

Známe možné datum představení nových telefonů Apple iPhone

Příští měsíc se uskuteční očekávaná keynote společnosti Apple, na které americký gigant představí novou generaci telefonů iPhone. Firma zatím žádný termín oficiálně neuvedla a ani nenaznačila, jakých novinek se dočkáme, vše ale nasvědčuje tomu, že letošním dnem D pro Apple bude 10. září.

Toto datum totiž zmiňuje screenshot skrytý v sedmé testovací verzi operačního systému iOS 13, který má název HoldForRelease. Na obrázku lze zřetelně vidět aplikaci Kalendář odkazující na úterý 10. září. Připomeňme, že loňské iPhony Apple odhalil 12. září.

Dle nepotvrzených zpráv Apple pro tento rok chystá trojici nových iPhonů, jejichž součástí má být čipset A13 s kódovým označením Cebu. Ve výbavě mají telefony mít také vylepšené fotoaparáty, baterie s vyšší kapacitou než mají současné modely a zřejmě  i s podporu bezdrátového reverzního dobíjení.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře