Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyZnáme datum vydání logické hry Lara Croft GO

Známe datum vydání logické hry Lara Croft GO

Také netrpělivě čekáte na další hru s Larou Croft v hlavní roli? Víme, kdy se jí dočkáte! Vydavatel Square Enix totiž ohlásil datum vydání logické adventury Lara Croft GO. Kdy si ji zahrajeme?

Lara Croft je jednou z nejznámějších videoherních postav. V rámci jejího univerza vyšla hromada her, přičemž v několika případech jsme se dočkali i různých odboček. Tak například nedávno vydané Lara Croft: Relic RUN, což je nekonečná utíkací hra (tzv. endless runner game) pro mobily.

Ti zkušenější z vás díky názvu hry odtušili, že Lara Croft GO bude velmi podobná přibližně rok staré hře Hitman GO. Půjde tedy o tahovou logickou hru ve stylu deskovek, která by se od výše zmiňovaného kousku měla lišit hlavně způsobem ničení nepřátel a celkově akčnějším pojetím hry. Chybět by neměly ani průzkumné úkoly, které jsou pro sličnou archeoložku typické.

Lara Croft GO vyjde 27. srpna a to na mobily a tablety s Androidem a iOS. Cena hry a ani žádné další podrobnosti bohužel známy nejsou.

Zdroj: AP

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře