Změřte si rychlost internetového připojení novou aplikací nPerf


Změřte si rychlost internetového připojení novou aplikací nPerf

Chcete si změřit rychlosti vašeho internetového připojení a nesedíte zrovna před počítačem? Nevadí! Do vašeho zařízení se systémem Android si můžete zdarma stáhnout propracovanou aplikaci nPerf.

Ta přináší detailní analýzu internetového připojení a kromě standardního měření rychlosti, stahování, nahrávání dat a pingu, nechybí ani hodnocení kvality prohlížení webových stránek či streamování videa v kvalitě 360p a 720p .

Aplikace z naměřených hodnot vytváří jakousi interaktivní mapu pokrytí s reálnou dostupností a rychlostí připojení, údaje z České republiky a Slovenska v aktuální verzi nicméně chybí. Snad budou data doplněna v některé z plánovaných aktualizací

nPerf je šikovná aplikace, kterou si do vašeho telefonu nebo tabletu můžete stáhnout zdarma, počítejte ale se zobrazovanou reklamou.

Screenshot_2015-07-13-11-53-35 Screenshot_2015-07-13-12-01-31 Screenshot_2015-07-13-12-02-04

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.