O2 představilo #Velkocesko a spustilo soutěž o Huawei P8 Lite


O2 představilo #Velkocesko a spustilo soutěž o Huawei P8 Lite

Operátor O2 startuje letní soutěž. Každý, kdo se při své zahraniční cestě vyfotí s gestem „V“ a bude fotku s hashtagem #Velkocesko sdílet přes Instagram, bude automaticky zařazen do slosování o smartphone Huawei P8 Lite.

Všichni zákazníci O2 mohou letos v létě na dovolené volat za ceny jako doma. Operátor svou nabídkou v podstatě zbořil hranice a z Evropy se díky tomu stalo #Velkocesko.

To se stalo ostatně také hlavním motivem právě spuštěné letní online kampaně, jejímž ústředním tématem je objevování českých prvků napříč #Velkočeskem.

1

„Hlavní postavou kampaně je Jakub Mitas, tvůrce internetového pořadu Swajp, který o prázdninách postupně procestuje sedm velkočeských metropolí, jako jsou například Barcelouny, Kokořím a nebo Splitoměřice, v nichž bude hledat prvky odkazující nějakým způsobem na naši mateřskou Českou republiku. Ty následně natočí na video, o které se s ostatními uživateli podělí na webu www.o2.cz/velkocesko,“ popisuje Jiří Caudr, ředitel pro online v O2. Obdobným způsobem se do kampaně zapojí také sedm bloggerů a vloggerů. Ti budou publikovat obsah z navštívených měst na svých kanálech.

Zároveň s online kampaní startuje také soutěž na Instagramu. Každý, kdo v zahraničí pořídí fotku, na které ukáže „Véčko“, a následně ji bude sdílet na Instagramu s patřičným hashtagem, bude automaticky zařazen do soutěže. Porota pak ve třech kolech v období od 7. července do 31. srpna vybere nejoriginálnější fotku a jejího autora odmění telefonem Huawei P8 lite a dvěma zpátečními jízdenkami od Eurolines. Prvních třicet soutěžících v každém kole získá jako bonus vytištěnou soutěžní fotografii v Polaroid stylu.

2Zdroj: O2 TZ

 

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: O2 představilo #Velkocesko a spustilo soutěž o Huawei P8 Lite


  1. milcal52

    Paráda, soutěž o tento telefon. Huawei P8 Lite je zajímavý cenou, kvalitní výrobek, tak jako ostatně
    i všechny ostatní od Huawei. Je výkonný, má dostačující operační paměť. Funkci DualSim je třeba uvítat, hodí se.
    Je zde připojení k rychlé síti LTE. Telefon má kvalitní fotoaparát. Přední kamerou si můžeme fotit i tolik v dnešní době oblíbená selfie. Vnitřní paměť 16 GB si můžeme rozšířit pomocí paměťové karty, takže budeme mít dost místa pro všechny krásné fotografie, videa i další soubory. Telefon P8 Lite se velmi povedl.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.