Zklamání: Nový Nexus 6P se v České republice oficiálně neobjeví


Zklamání: Nový Nexus 6P se v České republice oficiálně neobjeví

Na setkání novinářů ze střední a východní Evropy v centrále Huawei v Šen-čenu bylo oficiálně potvrzeno, že se s novým Nexusem 6P v ČR zatím nepočítá. Firma u nás chce veškerou pozornost zaměřit na svůj top model Mate S. O něco lépe dopadli zákazníci na Slovensku, kde se nový Nexus objeví koncem listopadu v rámci druhé vlny retailového prodeje.

Myslíte si, že udělal Huawei správné rozhodnutí, že Nexus 6P nebude oficiálně na českém trhu prodávat? Patříte-li k těm, kteří s nákupem současné vlajkové lodě operačního systému Android počítali, dáte místo něj přednost modelu Mate S nebo si uděláte radost úplně jiným telefonem?

Dejte nám vědět v komentářích.

nexus-6p-1

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: (3)


 1. Petr Hypš

  Tak je rozhodnuto LG G4

  • Mirek Kočí

   Dobrá volba. Je to můj hlavní telefon a jsem s ním velmi spokojený.

 2. Martin Strnad

  Myslím že nejsem sám pro koho je to velké zklamání. Nerozumím této obchodní strategii. Nexus 6P bych bral hned. Jiné zařízení od Huawei určitě nekoupím. Škoda, přicházejí tím o zákazníky.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.