Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyZítra končí masivní slevy na Google Play. Tady máte přehled, co lze...

Zítra končí masivní slevy na Google Play. Tady máte přehled, co lze levněji koupit

Slevové šílenství zasáhlo i Google Play. Do zítřka jsou k dostání hry se slevou až 80 % a jde o velmi zajímavé tituly. Za pár korun tam najdete třeba výbornou logickou hra Monument Valley nebo trochu depresivní Limbo. Za 110 korun se dá koupit obří hitovka This War of Mine, což je simulátor přežití v troskách města, který zacvičí s vaší morálkou, náladou i přesvědčením.

Za dvacku je v nabídce Hitman: Sniper, o šest korun dráž pak tvůrci nabízejí šílený Goat Simulátor a za necelých devadesát korun může být váše obří RPG Star Wars: Knights of the Old Republic, které se na dotykovém displeji hraje překvapivě dobře.

Kromě her jsou zlevněné i „nákupy v aplikacích“ – takové ty předměty do her, co člověku zpříjemní / usnadní hraní. Týká se to i pecek jako SimCity BuildIt, Fallout Shelter nebo World of Tanks.

Všechno najdete na téhle stránce.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře