Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyZískejte k telefonu či tabletu od Samsungu letenku zdarma

Získejte k telefonu či tabletu od Samsungu letenku zdarma

Společnosti Samsung a Datart přicházejí s nabídkou, která vám, pokud v průběhu léta často cestujete, přijde určitě vhod. K libovolnému chytrému telefonu nebo tabletu značky Samsung a to dokonce i k těm nejlevnějším modelům, získá každý zákazník zpáteční letenku po Evropě zdarma. Akce Air Datart platí na zboží zakoupené od 15. května do konce června ve všech prodejnách obchodního řetězce a na e-shopu www.datart.cz.

K získání letenky musí zákazník zaregistrovat svoji účtenku na www.airdatart.com v termínu od 4. 7. do 14. 7. Na tomto odkazu si také vybere tři destinace, které preferuje, tři data cesty, která se mu hodí a letiště, odkud chce letět. Vybírat může z patnácti evropských metropolí v termínech od 4. července do 31. ledna 2018.

Ve zvolené destinaci může strávit až 30 dní, minimální délka pobytu jsou 2 dny. Společnost mu mohou dělat až tři spolucestující, kteří si cestu sami hradí. Nabídka letu zákazníkovi přijde na e-mail, je třeba ji akorát do 48 hodin potvrdit a pak už může letět.

Akce se nevztahuje pouze na modely Samsung Galaxy S8 a S8+, na všechny ostatní ano, včetně nejlevnějších modelů, jak už úvodem bylo zmíněno.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře