Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyŽijte zdravě s chytrým náramkem Xiaomi MiBand

Žijte zdravě s chytrým náramkem Xiaomi MiBand

Fitness náramek Xiaomi MiBand vám pomůže plnit denní fitness limity. Zároveň vás vibracemi upozorní i na příchozí hovor, vzbudí v nejlehčí fázi spánku a nabídne řadu dalších funkcí.

Na začátku uvedete svou výšku, váhu a věk. Inteligentní MiBand z těchto informací sám zpracuje výstup v podobě počtu kroků, kilometrů i spálených kalorií. Svůj vlastní denní cíl můžete přitom měnit dle libosti.

Denní výsledky lze snadno prohlížet a porovnávat v přehledné, moderní aplikaci, která je zdarma ke stažení. Komunikace náramku s telefonem probíhá pomocí rozhraní Bluetooth 4.0.

Xiaomi Mi Band dokáže automaticky monitorovat váš spánek. Na základě nastaveného budíku vás jemnými vibracemi na zápěstí probudí v nejlehčí fázi spánku, tedy tou nejpřirozenější cestou. Tak se budete už od rána cítit odpočatí.

Tento fitness náramek můžete mít na ruce celý den. Měkký silikonový pásek a nízká hmotnost zajišťují pohodlí při nošení a díky voděodolnému provedení se o něj nemusíte bát. Elegantní hliníkový povrch obsahuje tři LED diody, které informují uživatele o úrovni nabití a plnění denního fitness limitu. Barvu světla můžete podle nálady měnit v nastavení.

Další výhodou je, že náramek má minimální potřebu nabíjení. Při standardním užívání vydrží baterie až třicet dní.

Kromě základních fitness funkcí dokáže Xiaomi MiBand i jinak zjednodušit váš život. Aplikace vám například nabízí pomocnou ruku při hledání vašeho fitness náramku. Při propojení s telefonem dokáže náramek oznámit příchozí hovor, a pokud používáte telefon Xiaomi, automaticky vám ho v ruce odemkne.

Chytrý náramek Xiaomi MiBand se v ČR prodává za zhruba 1 000 Kč s DPH.

MiBand

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

    • Myslím, že si ho snad každej dokáže objednat z aliexpressu za 22 babek i s poštou…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře