Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyZenFone Zoom a ZenFone Selfie dostávají Android Marshmallow

ZenFone Zoom a ZenFone Selfie dostávají Android Marshmallow

Tchajwanský výrobce pokračuje s firmwarovými aktualizacemi svých modelů na Android 6.0.1 Marshmallow, a tentokrát se dostalo na modely ZenFone Zoom a ZenFone Selfie.

Kromě oprav známých chyb a přidání nových funkcí, jako je například úsporný režim Doze či možnost udělovat práva aplikacím, update přináší i redukci zbytečného balastu.

Ze systému zmizela velká spousta zbytečných aplikací, za kterými stál samotný výrobce telefonů, jde třeba o Asus Email, Asus Calendar, Asus Messaging či Asus Browser.

ZenFone Zoom má ve výbavě pětipalcový Full HD displej na čelní straně a na zádech je umístěn třináctimegapixelový fotoaparát s trojnásobným optickým zoomem. Pro data je připraveno 64GB úložiště.

ZenFone Selfie je určen příznivcům autoportrétů, které potěší čelním třináctimegapixelovým fotoaparátem s duálním bleskem. Jedná se o telefon pro všechny, kteří každý snímek nutně musí ozdobit svým obličejem.

Oba telefony se dostaly do prodeje s verzí 5.1 Lollipop. Nyní dostávají Android 6.0.1 Marshmallow.

ZenFone_Zoom_ZX551ML_Black_1-500x500

Zdroj: AP

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. GG asus se zacina stavat nej fiemou vyrabejici telefony.
    Aktualizace vydavaji i na low pristroje. Silne uvazuji ze z jejich staje vyberu pristi telefon.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře