Úterý, 23 dubna, 2024
DomůNovinkyZdarma na Amazonu: Five Nights at Freddy's 2, Slingshot Racing, Kingdom Rush...

Zdarma na Amazonu: Five Nights at Freddy’s 2, Slingshot Racing, Kingdom Rush Origins a další výborné hry

Amazon nabízí nový balíček vybraných  aplikací a her pro Android zdarma. V jeho rámci si můžete stáhnout například hororový hit Five Nights at Freddy’s 2,  netradiční závodní hru Slingshot Racing, nebo tower-defense strategii Kingdom Rush Origins.

V pravidelné propagační nabídce Amazonu si nyní můžete stáhnout zdarma celkem 34 vybraných kousků. Vedle výše zmiňovaných her za zmínku stojí například i logická stavebnice World of Goo, hidden-object hru Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek, nádhernou arkádovou hru Deep Under the Sky, nebo pokročilé hudební aplikace G-Stomper Studio a Cross DJ Pro.

Nabídku všech aplikací nabízených zdarma v rámci propagační akce najdete na stránkách Amazonu. Samozřejmě abyste si aplikace a hry mohli stáhnout do svého mobilu či tabletu, budete si je muset „odkliknout“ skrze internetový prohlížeč, nebo aktivovat přímo v aplikaci Amazonu.

amazon-hry-a-aplikace-zdarma

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře