Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkyJedna z prvních aplikací pro hodinky Apple Watch bude od British Airways

Jedna z prvních aplikací pro hodinky Apple Watch bude od British Airways

Novinka British Airways usnadní majitelům hodinek jejich cesty kdekoli po světě. Hlavním pomocníkem jim budou specifika letu, například přesný čas odletu a odbavení. Veškeré informace budou lehce dostupné přejetím prstu po displeji.

Majitel aplikace, která bude ve specializovaném internetovém obchodu ke stažení 24. dubna, se dozví aktuální informace o letu a bude mít k dispozici odpočet odletového času. Cestující také obdrží číslo odletové brány, dobu odbavení nebo jednoduše zjistí počasí v cílové destinaci a trasu letu. Vývojáři si údajně dali hodně záležet na tom, aby klient byl intuitivní a uživatel mohl maximálně využít nabízené informace bez složitého hledání.

Společnost British Airways novou aplikací naváže na technologii iBeacon, kterou začala využívat jako jedna z prvních světových aerolinek ve svých byznys salóncích největšího evropského letiště Heathrow. Později tuto technologii rozšířila i na terminál letiště Heathrow T5, který získal již čtvrté ocenění za nejlepší terminál na světě.

britishairways-800x286

 

Zdroj: BA Travelweekly

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře