Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyZázračný Samsung Galaxy S IV si ponechá hardwarové tlačítko Home

Zázračný Samsung Galaxy S IV si ponechá hardwarové tlačítko Home

O připravovaném Samsungu Galaxy S IV už toho bylo napsáno hodně. Od jednoho z nejočekávanějších mobilů letoška se čekají pomalu zázraky. Hardware má být vylepšen po všech stránkách. Naproti tomu vzhled dozná asi jen několika nepodstatných změn. Design telefonu si ponechá ústřední hardwarové tlačítko pod displejem. Informovaly korejské noviny Korean Daily.

Veprostřed spodní části telefonu bychom se tak znovu měli dočkat hardwarového tlačítka Home, po stranách pak senzorových tlačítek Menu a Zpět. Ovládání bude navazovat na předchozí modely výrobce, výhodou je, že uživatel se nebude muset nic nového učit.

Poslední zpráva pak vyvrací fámy o podpoře dotykového pera S-Pen. Ostatně i my jsme k podobným spekulacím přistupovali skepticky. Na druhou stranu došlo z dalšího zdroje k potvrzení, že Galaxy S IV bude podporovat bezdotyková gesta.

Samsung svůj nový top model představí v průběhu března na speciální tiskové konferenci. O měsíc později ho začne nabízet zákazníkům.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře