Záznam Apple keynote: podívejte se na představení iOS 11, HomePodu a nových MacBooků


Záznam Apple keynote: podívejte se na představení iOS 11, HomePodu a nových MacBooků

Zmeškali jste pondělní přímý přenos úvodní keynote developerské konference WWDC, na které společnost Apple představila nové verze operačních systémů pro počítače, mobily a tablety a i pro hodinky? Nevadí, nyní se můžete podívat na záznam serveru The Verge, který shrnuje to nejdůležitější.

V rámci úvodní keynote konference WWDC představil Apple novinky napříč svým produktovým portfoliem, ať už hovoříme o nových verzích operačních systémů WatchOS 4, iOS 11 nebo macOS High Sierra či o hardwarových novinkách.

Představeny byly také upgrady zařízení v rámci řad iPad, MacBook, a iMac, včetně představení nového iMacu Pro a 10,5 a 11,9 palcového iPadu. Největší pozornost ale přilákal jednoznačně inteligentní reproduktor HomePod, který je přímou konkurencí pro Amazon Echo nebo Google Home. Nevelký přístroj se aktivuje hlasem a díky asistence Siri je schopen reagovat na žádosti o informace a pomoc kolem domácnosti.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Nadšenec do mobilních telefonů a šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz, Deník.cz a přispíval i do rubriky Moderní život populárního tištěného časopisu Týden. Ve volném čase se věnuje rodině a svému YouTube kanálu.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.