Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyZáznam Apple keynote: podívejte se na představení iOS 11, HomePodu a nových...

Záznam Apple keynote: podívejte se na představení iOS 11, HomePodu a nových MacBooků

Zmeškali jste pondělní přímý přenos úvodní keynote developerské konference WWDC, na které společnost Apple představila nové verze operačních systémů pro počítače, mobily a tablety a i pro hodinky? Nevadí, nyní se můžete podívat na záznam serveru The Verge, který shrnuje to nejdůležitější.

V rámci úvodní keynote konference WWDC představil Apple novinky napříč svým produktovým portfoliem, ať už hovoříme o nových verzích operačních systémů WatchOS 4, iOS 11 nebo macOS High Sierra či o hardwarových novinkách.

Představeny byly také upgrady zařízení v rámci řad iPad, MacBook, a iMac, včetně představení nového iMacu Pro a 10,5 a 11,9 palcového iPadu. Největší pozornost ale přilákal jednoznačně inteligentní reproduktor HomePod, který je přímou konkurencí pro Amazon Echo nebo Google Home. Nevelký přístroj se aktivuje hlasem a díky asistence Siri je schopen reagovat na žádosti o informace a pomoc kolem domácnosti.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře