Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyZavzpomínejte na minulost se závodní hrou Horizon Chase: World Tour

Zavzpomínejte na minulost se závodní hrou Horizon Chase: World Tour

Naše smartphony jsou výkonnější jak většina počítačů, které jsme měli před deseti lety. Umožňují nám spouštět graficky pokročilé hry, které jsou často věrné skutečnosti. Jenže co dělat, když si člověk chce s nostalgií zavzpomínat na uplynulé časy?

Pokud i vy patříte mezi lidi, pro které byla v minulosti tráva zelenější, voda modřejší a vůbec všechno lepší (i hry), potom si určitě nesmíte nechat ujít Horizon Chase: World Tour.

Horizon Chase: World Tour je retro hra, která se podobá třeba prvním titulům ze série Lotus. To znamená, že v ní se svým automobilem brázdíte 2D scrollovací krajinou, přitom sbíráte power-upy jako nitro a za jejich pomoci se snažíte dostat do čela všech závodících.

Jízdní model je čistě arkádový, pokud se tedy vůbec dá nazývat jízdním modelem. A to je na hře asi to nejzábavnější – nesnaží se o žádné věrné pojetí, ale o čisté akční závodění.

Horizon Chase: World Tour je k dispozici pro Android a iOS a to za cenu 3 dolarů. Ještě předtím, než za hru zaplatíte, můžete si ji vyzkoušet zdarma.

[appbox googleplay com.aquiris.horizonchase]

[appbox appstore 991018252]

horizon-chase

https://www.youtube.com/watch?v=Y813vkAXHOg

Zdroj: Android Police

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. Naozaj to vyzerá ako môj obľúbený Lotus, takže do toho asi pôjdem, dík za typ 🙂

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře