Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyDo obchodu Applu v New Yorku vtrhl muž s katanou, chtěl iPhone

Do obchodu Applu v New Yorku vtrhl muž s katanou, chtěl iPhone

Šok zažili návštěvníci i zaměstnanci nejznámějšího obchodu Applu na Páté Avenue v pátek odpoledne. Do prodejny totiž vstoupil muž se samurajským mečem a na proslulém skleněném schodišti s ním za intenzivního křiku začal zběsile sekat do vzduchu.

Podle jednoho ze zaměstnanců přitom křičel: „Já pouze chci iPhone!“. V jednu chvíli dokonce začal nahlas počítat, kvůli čemuž si více zákazníků na okamžik začalo myslet, že má u sebe bombu.

Zaměstnanci Apple Storu se postavili mezi nezvaného hosta a ostatní návštěvníky prodejny a vytvořili tak živou zeď. Jakmile na jejich prosby obchod opustil, zatkli ho strážníci newyorské policie.

Co muže k jeho zvláštnímu jednání vedlo, není známo. Podle dostupných zpráv byl okamžitě po svém zadržení převezen do nemocnice, aby mohl být prozkoumán jeho psychický stav. Apple se k incidentu nevyjádřil.

Zdroj: 9to5mac

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře