Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyZávodní hra Colin McRae Rally přichází na Android s osvědčenou závodní formulí

Závodní hra Colin McRae Rally přichází na Android s osvědčenou závodní formulí

Klasické rally závody bychom na Androidu hledali jen stěží, tím spíš pokud bychom se pídili po kvalitních kouscích s vysokými produkčními hodnotami. Nyní se však neradostná situace mění. Na Google Play totiž dorazila závodní hra Colin McRae Rally, nejnovější přírůstek zaběhnuté série počítačových a konzolových her. 

Třebaže závodní hra Colin McRae Rally nemá na Google Play zrovna moc konkurentů, laťku nasadila pořádně vysoko. Slušivé grafické zpracování je jen špičkou ledovce – pod ním se ukrývá 130 kilometrů závodních tratí napříč různými vegetačními pásy (od hornatého Řecka až po ploché úseky v pouštích Austrálie), Nicky Gristem nadabované hlášení spolujezdce  a poměrně zdařilý jízdní model, který vás při hře na dotykovém ovládání sice nebude stresovat, ale zároveň vám nedá vůbec nic zadarmo.

Poslední zjevnou předností Colin McRae Rally je samozřejmě i licence, která vám dovolí zazávodit si v legendárních rally speciálech jako je Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer Evolution VI, Lancia Stratos, nebo Ford Focus. Důvodů k nákupu Colin McRae Rally je prostě dostatek, zvlášť pokud jste nadšenci do závodních her typu rally.

Hra Colin McRae Rally je na Google Play k dispozici přibližně za 120 korun, na iTunes ji pořídíte o něco levněji (necelé 3 dolary), tam už však Colina mají přibližně půl roku.

[appbox googleplay com.codemasters.cmrally]

[appbox appstore 566286915]

colin-mcrae-rally

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře