Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyZasoutěžte si o produkty SteelSeries s motivem Playerunknown’s Battlegrounds

Zasoutěžte si o produkty SteelSeries s motivem Playerunknown’s Battlegrounds

Výrobce herních periferií SteelSeries oznamuje spolupráci se společností Bluehole, která je autorem populární online multiplayerové střílečky Playerunknown’s Battlegrounds. Do prodeje tak vstupuje speciální PUBG edice podložky QcK+, přičemž další periferie a příslušenství s motivy hry budou následovat v průběhu léta. Zároveň u příležitosti prvního výročí vydání PUBG obě firmy připravily celosvětovou soutěž o mnoho produktů, herních kódů a dalších věcí.


„Toto partnerství předznamenává příchod nových neuvěřitelně pěkných produktů, které jsou výsledkem smysluplné integrace a tvůrčích schopností PUBG influencerů a komunit streamerů,“ říká Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a dodává: „Společnými silami dáváme možnost nadšencům battle royal žánru spojit zájem o PUBG s prémiovým inovativním příslušenstvím určeným pro eSport.“

První ze série společných produktů je podložka pod myš QcK+ PUBG Edition s dominantním vyobrazením hlavní postavy hry. QcK+ s rozměry 450 × 400 × 4 mm s hladkým povrchem a neklouzavou spodní částí je vyhotovena z kvalitní textilie a určená pro hráče s nastavenou nízkou citlivostí myši.

Dnes spuštěná kampaň k prvnímu výročí Playerunknown’s Battlegrounds  nabízí tyto ceny:

– PUBG batohy (Level 3) naplněné SteelSeries příslušenstvím

– Sluchátka SteelSeries Arctis Pro Wireless s exkluzivními odnímatelnými bočnicemi na náušnících ve stylu PUBG

– Herní monitor MSI Optix MPG27C se setem SteelSeries periferií

– PUBG QcK+ podložky, podepsané autorem Brandonem Greenem

– Podložky z limitované edice PUBG QcK+ s motivem mapy Erangel

– a mnohé další…

Pro více informací o soutěži navštivte web https://steelseries.com/pubg

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře