Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyZahrajte si v beta verzi očekávaný mobilní titul Harry Potter: Hogwarts Mystery

Zahrajte si v beta verzi očekávaný mobilní titul Harry Potter: Hogwarts Mystery

Ještě během letošního jara zamíří na chytré telefony hra Harry Potter: Hogwarts Mystery. Ta možní fanouškům Harryho Pottera žít sen o tom, že se stanou studenty školy čar v Bradavicích.

Hra je od začátku března dostupná k předregistraci. Pokud této možnosti využijete, budete upozorněni na její vydání. Pakliže už ale nechce čekat ani o minutu déle, můžete si dokonce zahrát už dnes. Harry Potter: Hogwarts Mystery je totiž beta verzi, stačí kliknout na tento odkaz a doufat v to, že vás vývojáři vyberou. Pak už nic nebude bránit tomu, abyste se za několik minut ocitli v Bradavicích. Samozřejmě počítejte s tím, že vývoj hry není zdaleka u konce, narazit tedy můžete na různé chyby a bugy.

V Harry Potter: Hogwarts Mystery si vytvoříte vlastní postavu a budete s ní procházet svými roky v Bradavicích. Po cestě se budete účastnit všech kouzelných tříd a aktivit. Ve hře nemá chybět ani většina ikonických profesorů z příběhů Harry Pottera.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře