Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyZásobte se na svátky hrami z Humble Bundle a zaplaťte za ně...

Zásobte se na svátky hrami z Humble Bundle a zaplaťte za ně cenu, kterou si určíte sami!

Slevový portál Humble Bundle ještě před Vánoci stihl uveřejnit další balíček mobilních her, za které můžete zaplatit, kolik chcete. Pokud se tedy na Vánoce chystáte pařit, musíte tam vyrazit! Zlomek vybraných peněz jde jako vždy na charitu!

Humble Mobile Bundle tentokrát nabízí Androidí hry od renomovaných vývojářů z Noodlecake. Za cenu, kterou si určíte sami, dostanete čtveřici her Polymer, Glorkian Warrior: The Trials of Glork, Pumped BMX 2 a Super Stickman Golf 2. Pokud zaplatíte více než je aktuální průměrně vybraná částka na osobu (v současné době 6,63 dolarů), k výše zmíněným hrám dostanete navíc ještě hry Devious Dungeon, Tower Dwellers a Mikey Boots. Po zaplacení částky vyšší než 8 dolarů si pak zpřístupníte ještě skvělou hru Wayward Souls a Wave Wave, která má v této podobě na Androidu dokonce svou premiéru.

Aktuální Humble Bundle pro mobily má však samozřejmě ještě klasické překvapení. Aby zájemci byli motivovaní k přispění vyšší částky, slibuje v průběhu slevové akce dodat ještě několik her, jejichž jméno zatím neznáme. Úplnou novinkou, která by taktéž měla podpořit štědrost přispěvatelů, je potom nabídka dalších her, co se otevřou až po dovršení stanovených milníků.

Více informací o Humble Mobile Bundle najdete na stránkách zde. Jak se vám líbí? Přispějete také?

humble-mobile-bundle

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře