Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyZásadní aktualizace YouTube pro Android: Nový multitasking, čistší design a mnoho dalšího...

Zásadní aktualizace YouTube pro Android: Nový multitasking, čistší design a mnoho dalšího [stahujte]

Google začal aktualizovat oficiální aplikaci pro Android, která slouží pro přístup na největší videoportál světa – YouTube. Klíčovými vlastnostmi nové verze je jednoduchost a přehlednost. Internetový gigant pokračuje ve sjednocování vzhledu uživatelského prostředí svých služeb. Velkého vylepšení se dočkal multitasking.

Aplikace je nyní mnohem čistší, jednodušší a světlejší. Patrná je inspirace kartami z Google Now a Google+. Samozřejmostí je přítomnost levého bočního vysouvací menu.

Největší změnou oproti starší verzi je vylepšený multitasking.

Přehrávané video nyní můžete sledovat v plovoucím okně; uživatel může dále pracovat s aplikací, např. listovat seznamem klipů. Stačí kliknout na novou ikonu vlevo nahoře nebo na přehrávaném klipu táhnout prstem dolů.

Mezi dalšími novinkami najdeme plnohodnotné prostředí pro tablety, nová je ikona aplikace, přepracovanou hlavní nabídku, rychlý přístup k historii, oblíbeným a seznamům skladeb, či možnost vyhledávat playlisty.

Zapnutí HD a CC sa nově realizuje v menu při přehrávání videa.

Nová verze YouTube pro Android je distribuována ve vlnách, pokud si ji ale chcete vyzkoušet už nyní, klikněte SEM.

[appbox googleplay com.google.android.youtube]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/youtube5/“/]

Zdroj: AndroidPolice

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře