Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyTroubu budoucnosti s NFC ovládanou přes smartphone vyrobí LG

Troubu budoucnosti s NFC ovládanou přes smartphone vyrobí LG

Trouby jsou běžnou součástí snad každé domácnosti. V dnešní době je na trhu opravdu velký sortiment, výrobci se předbíhají a snaží se nabídnout moderní přístroj bez kompromisů. Asi nejdále je v tomto směru LG, které milovníkům rychle upečených jídel nabídne high-tech troubu s NFC.

LG Light Wave Dios používá ke komunikaci s mobilními zařízeními s Androidem technologii NFC a nabízí na výběr z 220 různých způsobů vaření, včetně zdravého režimu Air Fry, při kterém se používá malé množství oleje.

Uživatelé mohou pomocí smartphonu ovládat a aktivovat různé přednastavené programy.

A do budoucna výrobce počítá i s tím, že trouba bude skrze speciální program nabízet také recepty na konkrétní druhy jídel, podle kterých pak vybere a doporučí uživatelům způsob přípravy.

LGZdroj: 1 2

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Za chvíli už tu nikdo z nás nebude potřebný, nicméně pro někoho to může být užitečné, tak proč ne.. A LG se snaží prezentovat jako technologický lýdr v mobile plus segmentu..

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře