Zapomeňte na Flappy Bird, nástupce Swing Copters vyjde už ve čtvrtek a přinese pekelnou obtížnost


Zapomeňte na Flappy Bird, nástupce Swing Copters vyjde už ve čtvrtek a přinese pekelnou obtížnost

Vietnamský student Dong Nguyen, který proslul popraskem okolo návykovky Flappy Bird, prozradil datum vydání své nové hry. Novinka Swing Copters vyjde už tento čtvrtek a vsadí opět na retro grafiku. Hra bude zdarma ke stažení, ale bude zobrazovat malou reklamu. Za malý poplatek se jí zbavíte.

Ve Swing Copters znovu půjde klasicky o šikovnost. Po zhlédnutí videa, které publikoval server TouchArcade, je zřejmé, že jednoduchým způsobem (ťukáním do displeje) ovládáte panáčka s vrtulkou na čepici, který musí vyletět co nejvýše a překonat všechny nástrahy.

Vašim cílem bude dosáhnout co nejlepšího skóre a umístit se v žebříčku před ostatními hráči. Krátká ukázka z hraní dává tušit, že nástupce Flappy Bird bude mít pekelnou obtížnost, takže hráči budou mít co překonávat.

Jedincům se slabší nervovou soustavou se během hraní určitě nejednou hlava zatočí.

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.