Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyAsus představí chytré hodinky s Android Wear. Budou neskutečně levné

Asus představí chytré hodinky s Android Wear. Budou neskutečně levné

Na středu 3. září pozval tchajwanský výrobce Asus novináře do Berlína. Proslýchá se, že představí dříve spekulované chytré hodinky. Novinek bude ale pravděpodobně víc.

O tom, že platforma Android Wear bude nově běhat i na hodinkách od Asusu, se v poslední době několikrát psalo. Chystané hodinky mají nabídnout lidovou cenu a začnou se podle všeho prodávat ještě během září.

Server TechCrunch zveřejnil informaci, že se cena, kterou si za ně výrobce řekne, bude pohybovat mezi 99 a 149 americkými dolary (zhruba 2 000 až 3 100 Kč). Konkurence je výrazně dražší: Moto 360 mají stát 250 dolarů, LG G Watch dostaly cenovku 229 dolarů a Samsung Gear Live zakoupíte za 199 dolarů.

I přes nízkou cenu mají být hodinky vybaveny AMOLED displejem s širokými pozorovacími úhly a dobrou viditelností na přímém slunci. Součástí výbavy bude i měřič srdečního tepu.

Asus v Berlíně kromě chytrých hodinek možná představí i nové smarpthony s Androidem. O nich ale v tuto chvíli nevíme vůbec nic.

asustek

Zdroj: FocusTaiwan

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře