Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyZaměstnanci Google začali testovat Android 4.4.3 KitKat

Zaměstnanci Google začali testovat Android 4.4.3 KitKat

Google začal interně testovat operační systém Android ve verzi 4.4.3 KitKat. Nečekejte od něj přehršel nových funkcí. Jedná se o update, který se zaměřuje hlavně na opravy chyb. Takzvaný dogfooding u vybraných zaměstnanců právě probíhá na přístrojích řady Nexus, poté Google přejde k testování na Google Play edicích.

Na kompletní seznam vylepšení, respektive oprav si budeme muset ještě chvíli počkat. Nicméně v tuto chvíli víme alespoň to, že verze 4.4.3 by měl přinést optimalizaci procesu mm-qcamera-daemon, který mnohdy využívá až padesát procent času procesoru, což se logicky negativně projevuje na výdrži baterie zařízení, opravu zaostření v HDR a klasickém režimu fotoaparátu, opravu chyb, které způsobovaly záseky na uzamčené obrazovce telefonu nebo opravy týkající se výpadků Bluetooth a opravy v grafu přenesených dat.

Pokud vše půjde podle plánu, k zahájení distribuce nové verze KitKatu dojde už v následujících týdnech týdnech.

Android433

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře