Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyMajitelé Xperie Z2 si stěžují na přehřívání při natáčení 4K videa. Nepřehánějte...

Majitelé Xperie Z2 si stěžují na přehřívání při natáčení 4K videa. Nepřehánějte to, radí Sony

Sony přichází s opravdu netradičním řešením, které má předejít tomu, aby se Xperia Z2 během natáčení videa nepřehřívala. Majitelům tohoto drahého smartphonu radí, aby video nahrávali v kuse maximálně několik minut. Uznejte, že to není zrovna ta nejlepší rada.

Nový vlajkový model Sony trpí několika chybami, které jeho majitelům ztrpčují život. Někteří lidé si stěžují na to, že jejich kus má mezeru mezi předním panelem a hliníkovým rámem, přičemž se ptají, zda kvůli tomuto defektu nedošlo k narušení vodotěsnosti telefonu. Zkusit se to pochopitelně bojí. Nechtějí riskovat, že přístroj utopí.

Sony v tomto případě doporučuje odnést či odeslat telefon do nejbližšího servisního střediska, kde ho technici zkontrolují.

Dalším velkým problémem telefonu  je přehřívání ve chvíli, kdy zaznamenává video v rozlišení 4K, což často vede až k ukončení aplikace Fotoaparát. Tentokrát technická podpora majitelům Xperie Z2 radí, aby video pokud možno natáčeli v kratších intervalech a používali vysokokapacitní paměťové karty microSD.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/overheatingz2/“/]

Zdroj: XperiaBlog

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Mne u ultrabooku s dotykovym displayom Duo11 na ktorom ostavali viditelne duchovia odpisali ze oni po 5 minutach zmiznu. Okamzite som ziadal peniaze naspat. Bohuzial tuto vadu mali vsetky modely na predajni po prekontrolovani kusov na predajni. Ocividne to flakaju v Sony a podpora mizeria.

    • Sice nemám zkušenost, abych to mohl posoudit, ale doporučit uživatelům ať omezí používání (technologie, kvůli které to možná i koupili)to by si ostatní společnosti neudělali…
      (i když kdo tady dokáže přehrát 4K video… stejnak téměř nikdo nemá zobrazovací techniku :D)

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře