Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyZakladatel Facebooku Mark Zuckerberg bude otcem

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg bude otcem

Zakladatel největší sociální sítě na světě a jeden ze třiceti nejbohatších lidí planety Mark Zuckerberg a jeho žena Priscilla očekávají narození dcery. Jedenatřicetiletý americký miliardář to oznámil na svém facebookovém profilu.

„Priscilla a já máme vzrušující zprávu: čekáme dceru! Bude to nová kapitola v našem životě,“ napsal Zuckerberg. Kdy se dítě má narodit, ale neuvedl.

Zuckerberg a Chanová se vzali v roce 2012. Chanová, která pracuje jako dětská lékařka, podle Zuckerberga v uplynulých dvou letech třikrát samovolně potratila, nyní je prý ale těhotenství v natolik pokročilém stadiu, že je riziko samovolného potratu nízké.

„Na ultrazvuku udělala ručičkou gesto jako „Like”, takže jsem přesvědčen, že bude po mně,” zavtipkoval.

Mark Zuckerberg založil společnost Facebook v roce 2004. Vlastní v ní významný podíl a je jejím generálním ředitelem. Hodnota Zuckerbergova majetku se odhaduje na více než 40 miliard dolarů (asi bilion Kč).

Zdroj: ČTK Týden

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře