Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyiPhone přežil pád z letadla z výšky téměř 3 kilometry!

iPhone přežil pád z letadla z výšky téměř 3 kilometry!

Benu Wilsonovi se podařilo uskutečnit ultimátní crash test iPhonu. Spadl mu totiž z výšky téměř 3 kilometry nad zemí a co je ještě zajímavější – telefon pád přežil!

Extrémní crash test samozřejmě nebyl plánovaný, k tomu doba YouTubeových videí ještě nedospěla. Věci se seběhly zcela samovolně. Při pilotování letadla se ve Wilsonově stroji objevila několikacentimetrová díra, která způsobila podtlak. Ten jeho smartphone vycucl ven z letadla ve výšce přibližně 3 kilometrů nad zemí.

Po nouzovém přistání se Wilson rozhodl zachránit i svůj smartphone. Za pomoci aplikace Find my iPhone ho nejprve lokalizoval, přičemž na místě mu k jeho lokalizaci pomohlo i klasické prozvánění z jiného mobilu. To co posléze nalezl ho doslova šokovalo – iPhone byl v naprosto perfektním stavu, tedy bez jakýchkoliv rýh, nebo prasknutí. V souvislosti s tím je třeba poznamenat, že smartphone chránil pryžový kryt, což mu mohlo trochu pomoci.

finding_a_phone_1_22088999_ver1.0_640_480

CHRISTOPHER WALKER/TIMES RECORD NEWS     Ben Wilson shows-off his iPhone that survived a 9300 foot drop from an airplane and landed in a pasture. Wilson said he was able to find his phone using a application that draws a map pointing to the missing device.
CHRISTOPHER WALKER/TIMES RECORD NEWS
Ben Wilson shows-off his iPhone that survived a 9300 foot drop from an airplane and landed in a pasture. Wilson said he was able to find his phone using a application that draws a map pointing to the missing device.

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. neveřím 😀 takovej krám, běžný pád z metru a sklo displeje je našrot…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře