Úterý, 23 dubna, 2024
DomůNovinkyZákazníci LAMA mobile mohou o Velikonočním pondělí volat zdarma

Zákazníci LAMA mobile mohou o Velikonočním pondělí volat zdarma

Virtuální mobilní operátor LAMA mobile přináší velikonoční dárek svým zákazníkům. Po dobu 24 hodin mohou na Velikonoční pondělí telefonovat zdarma do všech sítí.

Využít tuto příležitost mohou všichni zákazníci využívající tarifů SPOŘIVÁ LAMA a CHYTRÁ LAMA, nebo celé skupinky zákazníků s paušály LAMÍ RODINKA a LAMÍ FIRMA.

Tento benefit bude poskytnut také zákazníkům, kteří doposud využívají historické tarify CHYTRÁ LAMA 249 i 399 a UPOVÍDANÁ CHYTRÁ LAMA. Akce se nevztahuje na placené barevné linky, zahraniční hovory či SMS.

„Našich klientů si velmi vážíme, a proto se neustále snažíme přinášet nové výhody jako poděkování za jejich loajalitu,“ říká manažerka komunikace a značky LAMA mobile Veronika Kliská. „Velikonoční volání zdarma je již několikátou aktivitou v tomto roce. LAMA mobile například od 3. 4. nově nadělí zákazníkům s paušály SPOŘIVÁ LAMA a CHYTRÁ LAMA neomezené volání ve vlastní síti.“

lama

 

Zdroj: Lama

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře