Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyZájem o smartphone Galaxy S4 neupadá. Samsung prodal již 40 milionů kusů

Zájem o smartphone Galaxy S4 neupadá. Samsung prodal již 40 milionů kusů

Samsungu oznámil pokoření hranice 40 milionů prodaných smartphonů Galaxy S4. Pro korejská média to uvedl sám šéf společnosti JK Shin. Výrobce však nespecifikoval, zda jde o počet odrážející skutečně prodané kusy koncovým zákazníkům, či množství vyexpedovaných telefonů. To ale nemění nic na faktu, že se Galaxy SV je aktuálně nejpopulárnějším mobilem s Androidem.

Za necelý měsíc od zahájení prodeje dodal Samsung distributorům 10 milionů kusů špičkového modelu Galaxy S4. Po necelých 100 dnech pak oznámil, že se mu podařilo prodat závratných 20 milionů kusů. A dnes, o další tři měsíce později, se chlubí dosažením dalšího významného milníku.

Samsung Galaxy S4 je špičkový smartphone s 5″ Full HD displejem a tloušťkou pouhých 7,9 mm, který na zadní straně nese fotoaparát s rozlišením třináct megapixelů.

Vestavěná uživatelská paměť má velikost 16, 32 nebo 64 GB. Telefonu nechybí ani slot na paměťové karty microSD. Tělo je vyrobeno z plastu.

gsmarena_001 (1)

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. 😀 tělo je vyrobeno z plastu…. bez toho by ten článek byl k ničemu… nevím, co s tím plastem všichni mají… Na drop testech stejnak vydržel víc jak ty plechový smartphony…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře