Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyZahrajte si zdarma všechny dostupné mapy z Battlefield 1 Premium Pass

Zahrajte si zdarma všechny dostupné mapy z Battlefield 1 Premium Pass

Akce odstartovala včera a potrvá do 27. července. Během této doby si budou moct všichni majitelé Battlefieldu 1 zdarma zahrát na všech aktuálně dostupných mapách v rámci předplatného Premium Pass. Zkušební přístupy Premium jsou ideálním způsobem, jak i hráči, kteří nevlastní Premium Pass, si mohou vyzkoušet nedávno vydaný obsah. V tomto případě třeba novou mapu Prise de Tahure.

V rámci zkušebního přístupu Premium budete moci hrát na prvních nočních mapách pro Battlefield 1: Nivelle Nights a Prise de Tahure. Kvůli noční době toho na těchto mapách z rozšíření They Shall Not Pass moc neuvidíte, takže se máte na co těšit.

Zkušenost z hraní na mapách herního rozšíření získají jen majitelé předplatného Premium Pass nebo rozšíření They Shall Not Pass. Pro ostatní hráče se zkušenost ukládá a bude udělena zpětně, pokud se daný hráč rozhodne ke koupi Premium Pass. Dále platí, že pouze majitelé předplatného nebo konkrétního herního rozšíření budou moci na bojiště vstoupit se zbraněmi nebo ve vozidlech daného rozšíření. To samé se týká sledování herního postupu při plnění požadavků medailí a kodexů daného rozšíření.


Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře