Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyZahrajte si zdarma hru Soccerinho a vyhrajte sporťák Lamborghini Aventador

Zahrajte si zdarma hru Soccerinho a vyhrajte sporťák Lamborghini Aventador

V odborných kruzích kritikou ceněná herní aplikace Soccerinho se otevírá všem, kteří si chtějí hru před koupí nejprve důkladně otestovat. Nyní si může každý v Soccerinho Free zcela zdarma vyzkoušet, čím hra učarovala kritikům i fandům z celého světa.

„Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá,“ řekla Dagma Šumská z produkční společnosti DLP. „Rozumíme obavám, že v záplavě balastu nikdo nechce kupovat zajíce v pytli. Věříme kvalitám naší hry a nebojíme se nabídnout její část zcela zdarma. Nyní už skutečně každý může na vlastní prsty posoudit v Soccerinho Free její kvality.“

Součástí hry je nově také soutěž, která v herním průmyslu nemá obdoby. Tato soutěž totiž přepisuje dějiny co se týče odměny pro vítěze. Zapomeňte na klíčenky, hrnečky a podobné prkotiny. V Soccerinho se hraje o Lamborghini. Skutečné Lamborghini Aventador!

Soutěž bude spuštěna v okamžiku, kdy Soccerinho překoná hranici jednoho milionu stažení pro zařízení s iOS. Podrobnosti jsou na adrese soccerinho.com.

„Soccerinho neboří hranici mezi snem a realitou pouze na displejích mobilních zařízení. Boří je i ve skutečnosti. Proto jsme jako dárek a poděkování našim fanouškům připravili soutěž, v níž mohou vyhrát skutečné Lamborghini. Není v tom žádný trik,“ vysvětluje Dagmar Šumská.

O hře Soccerinho

Soccerinho je multiplatformní 3D hra pro chytré telefony a tablety, která  vás vtáhne do malebných uliček staré Prahy z přelomu 19. a 20. století. Právě úzké, tajemné uličky Židovského Ghetta, kde i hodiny na Radnici šly obráceně, dodaly hře originalitu a velkou kreativitu.

Příběh osmiletého chlapce a jeho milovaného balónu nenechá nikoho klidným. Každý den spolu vyrážejí z pavlačového domu s krásnými balustrádami do starého města. Do města plného života a velkých výzev. Hru si navíc vychutnáte z pohledu hlavního hrdiny.

Hra svým zpracováním a rozsáhlostí využívá hardwarových vlastností telefonů na maximum, stejně tak ale i maximum chce hráčům vrátit.

Naše recenze:

[appbox appstore id879488483]

[appbox googleplay com.pavelplatil.soccerinho]

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře