Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyZahrajte si zdarma hru Mutant Year Zero: Road to Eden

Zahrajte si zdarma hru Mutant Year Zero: Road to Eden

Pokud se nudíte, můžete si zdarma vyzkoušet bezvadnou tahovou strategii z postapokalyptického světa Mutant Year Zero: Road to Eden, ve které budete procházet zpustošeným světem s týmem mutantů a hledat cestu k bájnému Edenu.

Hra je ke stažení zdarma na platformě Steam. Stačí jen, abyste párkrát kliknuli myší a za pár chvil už se můžete kochat tou pravou atmosférou. Pokud vás titul vývojářů z The Bearded Ladies zaujal, můžete si ho samozřejmě následně zakoupit a rovnou si třeba i stáhnout první volně dostupné rozšíření (DLC) Stalker Trials.

Děj Mutant Year Zero: Road to Eden se odehrává na Zemi po jaderné válce, která zničila většinu civilizace a radiace modifikovala genetický kód zbylých přeživších. Vaším úkolem bude najít ráj na zemi, kterému se přezdívá Eden, ale příběh hry je mnohem komplexnější.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře