Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyZahrajte si na Boha v relaxační strategii Topia

Zahrajte si na Boha v relaxační strategii Topia

Tzv. „božské strategie“ už nejsou jenom doménou počítačového hraní, ale pomalu se dostávají i na naše mobily. Zatímco se netrpělivě těšíme na připravovanou božskou strategií Godus, dostáváme možnost pobavit se nad strategií Topia.

Oproti hře Godus není Topia kdovíjak komplexní, což jí vůbec nemáme za zlé. Tahle hříčka totiž vsází spíše na relaxační vlnu a jde jí to přímo skvěle. Ve hře dostanete možnost přizpůsobit si naši planetu k obrazu svému několika jednoduchými příkazy jako je zvednutí terénu, snížení terénu, nebo respawnování některých zvířat. Ty pak mají vliv na místní ekosystém a po zasazení do hry začnou třeba požírat přemnožený druh. Přitom je čistě jen na vás, jaké cíle si vytyčíte. Hra totiž obsahuje pouze sandboxový mód a nikterak vás nestresuje vytyčenými cíli. Podle slov autorů by však něco takového jako je příběhová kampaň ve hře mohlo do budoucno přibýt díky updatu.

Hra Topia je za necelé 2 dolary k dispozici majitelům telefonů a tabletů s Androidem a iOS.

[appbox googleplay org.topia.app]

[appbox appstore 534282109]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře