Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyChytré hodinky LG G Watch se nakrátko ukázaly v obchodě Google Play

Chytré hodinky LG G Watch se nakrátko ukázaly v obchodě Google Play

Přestože se v sekci zařízení německého Play Store objevily pouze na několik minut, podařilo se uchovat screenshot, z nějž lze vyčíst několik zajímavých informací.

Popisek na webu německého obchodu Play zněl: „LG G Watch nikdy nespí. Neustále aktivní displej zobrazuje čas a nové informace, kdykoli se na něj podíváte, a to bez nutnosti se jej dotknout.“ Na stránkách byla zmíněna také informace o kapacitě akumulátoru.

Zakrátko (zhruba za několik minut) však byla sekce věnující se prvnímu produktu nové platformy Android Wear kompletně odstraněna.

Podle twitterového účtu @upleaks budou hodinky G Watch představeny na konferenci Google I/O v San Francisku, která začíná 25.června.

Na pulty prodejen se pak dostanou 1.července a dostupné by měly být nedlouho poté také v Česku. Předpokládaná cena LG G Watch je 199 eur.

1

2

lg-g-watch-screenshot-full

Zdroj: AndroidNext

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře