Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyZadarmo ani kuře nehrabe! Tato aplikace vám zaplatí za vaše selfie!

Zadarmo ani kuře nehrabe! Tato aplikace vám zaplatí za vaše selfie!

Patříte mezi milovníky selfie a chtěli byste tuto svou vášeň nějakým způsobem zpeněžit? Možným řešením je aplikace Pay Your Selfie: selfie cash!, která vám za vaše selfie zaplatí. Má to ovšem jeden háček. 

Tím háčkem jsou samozřejmě samotné obchodní podmínky. Jejich stvrzením dáváte souhlas k tomu, že tvůrci aplikace mohou vaše selfiečka dále používat, jak se jim zlíbí. Vaše tvář se může objevit v reklamně na hemoroidy, nebo na prášky podporující erekci. Kdybyste se přitom navíc pořádně proslavili, společnost už vám žádné další peníze nevyplatí.

Dalším, i když o něco drobnějším háčkem je, že aplikace vyžaduje tematická selfie. Zapomeňte tedy na hloupoučké úsměvy bez špetky invence. V tomto případě musíte být nápadití a fakt se hodně snažit. Tématy jsou například letní dovolená, Vánoce, závody atd.

Co se týče peněz, ty tvůrci aplikace vyplácí na účet vždy po překonání určité hranice, například 20 dolarů. Jenže cena jednoho selfie se pohybuje v řádech desítek halířů (ještě v tom lepším případě), což pro zbohatnutí není zrovna ideální. Zdaleka největší problém pro našince je ovšem skutečnost, že aplikace je v současné době k dispozici pouze ve vybraných regionech, přičemž Česká republika a Slovensko mezi nimi není. Kvůli milovníkům selfie upřímně doufáme, že se to změní. Každý by přeci měl mít příležitost vydělávat si tím, co ho baví.

Více informací získáte na stránkách projektu.

pay-your-selfie-screens-600

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře