Středa, 26 června, 2024
DomůNovinkyZabiják nejlepších smartphonů OnePlus One dostane nový Android L

Zabiják nejlepších smartphonů OnePlus One dostane nový Android L

Nová značka OnePlus, která rozvířila vody levným, ale špičkově vybaveným modelem One, o sobě znovu dává vědět. Teď přispěchala s oznámením, že její nejlepší smartphone může v budoucnu počítat s aktualizací na nový Android L, a to nejpozději do tří měsíců od jeho oficiálního uvedení na softwarový trh.

One Plus One je chytrý mobilní telefon se špičkovými parametry, které místy překonávají současnou extratřídu v podobě Samsungu Galaxy S5 nebo HTC One M8, ale výrazně nižší cenovkou. V Česku jej lze sehnat za méně než 10 000 Kč. V zahraničí dokonce ještě o několik tisíc levnější.

Smartphone šel do prodeje s CyanogenModem 11S, což je alternativní operační systém postavený na Androidu 4.4.2 KitKat. Do budoucna může počítat i se softwarovým základem v podobě Androidu L. Firma OnePlus, respektive Oppo, o tom informovala na svém oficiálním fóru. První notifikace o dostupnosti systémového updatu by mohly na telefony dorazit ještě do konce roku (Google počítá s vydáním Androidu L na podzim).

oneplus-one-ovr

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře