Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyZa tyhle Android hry od Bandai Namco můžete zaplatit, kolik chcete

Za tyhle Android hry od Bandai Namco můžete zaplatit, kolik chcete

Charitativní organizace Humble Bundle před několika měsíci zrušila svůj pravidelný balíček Android her. Nyní se však tento projekt vrací, i když pouze jednorázově.

Humble Mobile Bundle obsahuje celkem 7 zajímavých her od vydavatele Bandai Namco. Patří mezi ně Crush the Castle, Pac-Man Kart Rally a Flight Control. Ty dostanete za pouhý 1 dolar.

Pokud se trošku „plácnete přes kapsu“ a rozhodnete se zaplatit více, nežli je průměrná zaplacená částka na jednoho zákazníka, potom ke hrám výše dostanete ještě Puzzle Quest 2 (Full Edition), Pac-Man Championship Edition a Ridge Racer Slipstream (Special Edition). A nakonec, jestliže vámi zaplacená částka bude 5 a více dolarů, můžete se těšit ještě na Pac-Man CE DX.

Jak už je zvykem u nabídek Humble Bundle, v průběhu akce do balíčku ještě nějaké hry přibudou jako motivace. To abyste při nákupu nešetřili a rovnou si zajistili i další potenciálně zajímavé tituly.

Více informací a pochopitelně i zmiňované hry získáte na oficiálních stránkách Humble Bundle.

Humble-Mobile-Bundle-Bandai-Namco

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře